Life Style

Poznáme módne trendy tohto roka a vieme, v čom zažiarite toto leto

Spomedzi všetkých farieb je práve koralová tohtoročnou absolútnou víťazkou a stala sa farbou roka 2019. Aj keď sa to na prvý pohľad možno nezdá, je naozaj kombinovateľná s každou inou farbou a vzorom. Ak doslova túžite zažiariť, zvoľte si k nej farebnú kombináciu v červenej, ružovej, či bordovej. Výsledok bude stáť za to a celkový dojem bude veľmi svieži a energický. Móda je predsa o experimentovaní a skúšaní. Ak však predsa len zatúžite skôr po nenápadnejšom outfite, zvoľte neutrálne tóny béžovej, šedej či bielej a podčiarknite svoj štýl práve módnym kúskom vo farbe koralovej.

Experimentovanie sa však netýka len oblečenia, ale i make-upu či účesu. Predovšetkým v líčení prevláda nový trend a preferuje sa prirodzenosť bez výrazných farieb a vrstiev make-upu. Cieľom je nechať vyniknúť pehy a prípadné nedokonalosti prekryť len ľahkým korektorom.

Naproti tomu sa trend v účesoch nemení a rok 2019 ostáva verný strihu BOB. Tento svieži a moderný zostrih sa hodí dáme každej vekovej kategórie a je príjemnou zmenou a oživením celkového outfitu. Ak ste majiteľkou dlhých vlasov a máte pred takouto radikálnou zmenou obavy, nie je sa čoho obávať. Vlasy predsa dorastú a ak by ste aj hneď zatúžili po svojich dlhých vlasoch, najlepšie je siahnuť po predĺžení pomocou techniky clip in vlasou, ktorá je k vlasom veľmi šetrná a cenovo naozaj dostupná. Okrem toho, predĺžené vlasy touto technikou pôsobia veľmi prirodzene a samotná aplikácia je veľmi rýchla a jednoduchá.

Mimochodom už dnes sa pomaly začína hovoriť aj o trendoch budúceho roka, ale to si necháme na neskôr. V každom prípade trendy na tento rok sú už dané a pravdepodobne vydržia počas celého leta, a to aj napriek tomu, že na nás z každej strany útočia nové a nové reklamy. Ako je to s Vami, podľahli ste módny trendom tohto roka aj Vy?

Tagy
Ukáž viac
Close
Close